Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (GWSH) im. Wojciecha Korfantego
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (GWSH) im. Wojciecha Korfantego
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (GWSH) im. Wojciecha Korfantego
Logo Akademia Leona Koźmińskiego

Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (GWSH) im. Wojciecha Korfantego

Adres: ul. Harcerzy Września 3

40-659 Katowice

TEL. 32 35 70 532,

32 35 70 533

Oferta edukacyjna - Studia II stopnia

Studia magisterskie uzupełniające

Oferta edukacyjna - Studia jednolite magisterskie

Studia magisterskie

Lista wydziałów/kierunków

Fizjoterapia Prawo Psychologia (zobacz specjalizacje)

Galeria ZDJĘĆ

Zapraszamy do GWSH! - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (GWSH) im. Wojciecha Korfantego

Jesteśmy jedną z najbardziej prestiżowych, prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Najważniejszy jest dla nas student. Stawiamy na jakość kształcenia. Obok wiedzy teoretycznej na najwyższym poziomie zapewniamy zajęcia praktyczne prowadzone przez najlepszych specjalistów. Nasi wykładowcy to ludzie z pasją i zaangażowaniem.Dostosowujemy kształcenie do potrzeb rynku pracy. Otwieramy nowe kierunki, dajemy możliwość podnoszenia kwalifikacji na studiach podyplomowych, szkoleniach i kursach.
Kształcimy kadry w deficytowych zawodach. Współpracujemy z uczelniami wyższymi w Anglii, Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Niemczech. Studenci GWSH korzystają z zagranicznych wyjazdów w ramach programu Erasmus+.

Niezależnie od tego, jaki kierunek i specjalność wybierze student, w programach nauczania stawiamy na podstawy z ekonomii, prawa i nauk o zarządzaniu. To pozwala naszym absolwentom być konkurencyjnymi na rynku pracy, a także daje im wiedzę i umiejętności w prowadzeniu własnych firm.
Nasza Uczelnia mieści się w stolicy Górnego Śląska. To jedno z najbardziej rozwiniętych centrów biznesowych w Polsce, w którym przybywa instytucji akademickich, medycznych i kulturalnych.


Nowość w ofercie - Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa (GWSH) im. Wojciecha Korfantego

 ang


Nowoczesny program studiów zakłada przygotowanie studentów do pracy w firmach polskich i zagranicznych. W trakcie trzech lat (studia I stopnia, licencjackie) słuchacze poznają mechanizmy zarządzania, administracji oraz strategii marketingowych, realizowanych w dużych przedsiębiorstwach.

Po ukończeniu tej specjalności studenci będą mogli kontynuować naukę na studiach II stopnia magisterskich lub rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowych firmach. Uzyskane kwalifikacje i umiejętności pozwolą na dalszy rozwój zawodowy w anglojęzycznym środowisku biznesowym.

Dodatkowo w trakcie trwania studiów studenci będą mieli okazję zdać egzamin Cambrigde ESOL - BEC (Business English Certificate), który jest uznanym przez środowisko biznesowe. Egzamin BEC jest powszechnie rozpoznawanym certyfikatem potwierdzającym znajomość praktyczną języka biznesu w kraju i za granicą, zwłaszcza wśród międzynarodowych koncernów.Pielęgniarstwo II stopnia w GWSH!

Na Wydziale Medycznym w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. W. Korfantego w Katowicach można uzyskać stopień magistra na kierunku Pielęgniarstwo. Studia II stopnia na tym kierunku to możliwości zdobycia dodatkowej wiedzy praktycznej i teoretycznej pod okiem wybitnych specjalistów.

Zdobyte uprawniania do prowadzenia studiów drugiego stopnia o profilu praktycznym na kierunku Pielęgniarstwo są potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia na naszej Uczelni. GWSH uzyskała pozytywną ocenę Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. Intensywny rozwój Wydziału Medycznego GWSH to jeden z priorytetów naszej Uczelni. Studenci Pielęgniarstwa korzystają z nowoczesnego Centrum Symulacji Medycznych, które powstało w GWSH. Praktyki realizowane są także w wiodących szpitalach województwa śląskiego.

Od początku grudnia trwa rekrutacja na Pielęgniarstwo II stopnia. Studia ruszają już w marcu 2019!

Logistyka na studiach II stopnia to nowe możliwości zatrudnienia. W ofercie dwie nowe specjalności:

  • Zarządzanie bezpieczeństwem w logistyce
  • Zarządzanie łańcuchami i sieciami dostaw

  • Polecane Uczelnie w Katowicach