Znajdź swoje wymarzone studia w Katowicach

Jaki prezent na urodziny podarować bliskiej osobie?

Jaki prezent na urodziny podarować bliskiej osobie?

 

Urodziny to wspaniała okazja do świętowania w gronie ukochanych osób. Niezbędny element stanowi zaś wręczanie upominków. By sprawić celebrującemu swoje święto przyjemność, warto wybrać prezent na urodziny związany z jego zainteresowaniami lub potrzebami. Wybór upominku powinien być bardzo dobrze przemyślany, dlatego nie poleca się odkładania zakupu na przysłowiową „ostatnią chwilę”. Pod uwagę należy wziąć bowiem bardzo wiele rzeczy, począwszy od hobby i charakteru danej osoby, aż po jej wiek – w końcu prezent na 12. urodziny czy osiemnastkę będzie znacznie odbiegał od upominku wręczanego z okazji czterdziestych urodzin. Na szczęście mamy dziś do czynienia z naprawdę ogromną liczbą sklepów internetowych, które mogą zaoferować mnóstwo propozycji i inspiracji dotyczących tego, jaki prezent na urodziny wybrać. Czas na przegląd wyjątkowych propozycji urodzinowych upominków dla dzieci, nastolatków i dorosłych!

Prezent na urodziny dla dziecka – co wybrać?


Świętowanie urodzin dziecka zawsze okraszone jest radością i mnóstwem kolorowych prezentów! Z okazji zbliżających się urodzin malucha, warto pomyśleć nad prezentem, który go zainteresuje. Jednym z pomysłów może być dedykowana księga baśni ze spersonalizowaną okładką. Wszyscy wiemy, że czytanie rozwija wyobraźnię, ucząc dziecko kreatywnego myślenia. To właśnie na podstawie baśniowych opowieści maluch może poznać różnicę między dobrem a złem, a także dowiedzieć się, dlaczego warto pomagać osobom znajdującym się w potrzebie. Zbiór dwunastu najpopularniejszych baśni umili niejeden wieczór przed snem – jak myślisz, która bajka okaże się tą ulubioną? Taki prezent na urodziny od Murrano na pewno pozostanie z dzieckiem na dłużej, a maluch chętnie będzie wracał do opowieści, czytając je z rodzicami czy już samodzielnie. Kolejną propozycją na prezent na urodziny dla dziecka jest miękka poduszka z nadrukiem. To świetny upominek dla mniejszego dziecka – poszewka wykonana jest ze stuprocentowej bawełny, dzięki czemu nie podrażnia delikatnej dziecięcej skóry. Możliwe jest pranie poszewki w temperaturze 40°C, a także jej prasowanie w 180°C. Wysokogatunkowe materiały użyte w produkcji sprawiają, że zachowa ona nienaganny wygląd niezależnie od ilości prań, towarzysząc dziecku podczas odpoczynku.


TEKST ALTERNATYWNY


Jaki prezent na urodziny z okazji osiemnastki?


Na swoje osiemnaste urodziny czeka praktycznie każdy nastolatek – to właśnie wtedy następuje przełom, a świętujący przekracza mistyczną barierę, wkraczając w dorosłość. Z tej okazji prezent na urodziny powinien być wyjątkowy. Złota biżuteria ze specjalnym grawerem to pomysł na upominek zarówno dla dziewczyny, jak i chłopaka, którzy świętują swoje osiemnaste urodziny. Popularnym rodzajem biżuterii są również włoskie bransoletki modułowe, które można dowolnie spersonalizować dzięki elementom takim jak charmsy. Tego rodzaju ozdoby są nad wyraz uniwersalne, dlatego też przypadną do gustu większości osób, które uwielbiają błyskotki. Prezent na urodziny może również przybrać formę praktycznej karafki z grawerem, która podkreśli wejście nastolatka w dorosłość oraz osiągnięcie związanych z tym przywilejów. Wysoka jakość szkła oraz spersonalizowana dedykacja sprawiają, że taki prezent na urodziny będzie świetnie prezentował się jako ozdoba na półce dorosłego już człowieka. W przypadku gdy zależy nam na zaskoczeniu świętującego osiemnastolatka lub osiemnastolatki, warto pokusić się o kreatywny prezent urodzinowy, jakim może okazać się album pełen zdjęć świętującego – od małego brzdąca, aż po obecną chwilę. Taki upominek z pewnością chwyci za serce, a obdarowana nim osoba będzie chętnie do niego wracać.


TEKST ALTERNATYWNY


Prezent na urodziny dla dorosłego – czym kierować się podczas wyboru?


Wybór prezentu dla osoby dorosłej może stanowić nie lada wyzwanie; zwłaszcza, gdy jest to osoba bliska naszemu sercu, taka jak partner, rodzic czy dobry znajomy. Nie ma jednego przepisu na idealny prezent na urodziny; warto jednak, by upominek w jakiś sposób nawiązywał do osobowości świętującego. Dzięki możliwości personalizacji gadżetów, dziś możemy wybierać pomiędzy setkami propozycji prezentowych. W miejscu takim jak sklep internetowy Murrano, każdy znajdzie prezent na urodziny dla dziecka, nastolatka oraz osoby dorosłej, dopasowany do wieku, osobowości i pasji. Twój tata interesuje się szeroko pojętym wędkarstwem? Nawiąż do jego pasji, obdarowując go portfelem „na grube sumy”! Mama uwielbia błyskotki? Pudełko do przechowywania biżuterii może okazać się najlepszym rozwiązaniem! Dobrze dopasowany prezent na urodziny potrafi spowodować wiele radości i wzruszenia – dodając do niego spersonalizowany grawer, obdarowywana osoba będzie wiedziała, że upominek pochodzi prosto z serca.


TEKST ALTERNATYWNYData publikacji: 21-09-2023