Znajdź swoje wymarzone studia w Katowicach


Studia podyplomowe w Katowicach – oferty

Studia podyplomowe w Katowicach – oferty

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach – studia podyplomowe

 uniwersytet ekonomiczny


Administracja i finanse

Studia są skierowane do aktualnych i przyszłych pracowników administracji zarówno publicznej, jak i niepublicznej. Kształcenie obejmuje identyfikację procesów oraz procedur administracyjnych w Polsce i Unii Europejskiej, zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w zakresie administracji publicznej, a także naukę zarządzania finansami. Wysoki poziom nauki, ciekawie prowadzone zajęcia oraz wykwalifikowana kadra dydaktyczna gwarantują, że studia podyplomowe z administracji i finansów faktycznie wyposażą studentów w nową, kompleksową wiedzę.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 3850 zł
Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Akademia menadżera

Akademia menadżera to dwusemestralne studia podyplomowe skierowane do kierowników, menadżerów oraz kadry zarządzającej w przedsiębiorstwach prywatnych, a także instytucjach państwowych. W zakres kształcenia wchodzą między innymi zagadnienia związane z zarządzaniem kapitałem ludzkim, umiejętnością organizowania i nadzorowania pracy, usprawnianiem funkcjonowania przedsiębiorstwa. Nauka odbywa się z naciskiem na kształtowanie nowych umiejętności praktycznych, które można wykorzystać w pracy menadżera.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 3900 zł
Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Bezpieczeństwo i ochrona cyberprzestrzeni

Studia skierowane są do osób pracujących lub pracujących pracować w komórkach IT oraz działach zajmujących się bezpieczeństwem teleinformatycznym. Kształcenie obejmuje zagadnienia związane z bezpiecznym przesyłaniem danych, międzynarodowymi przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i ochrony. Zajęcia są realizowane przez doświadczoną kadrę dydaktyczną przy wsparciu praktyków, którzy zajmują się bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni na co dzień. Zajęcia w dużej mierze odbywają się w formie warsztatów, ćwiczeń i zajęć praktycznych.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 5400
Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Doradca inwestycyjny

Studia podyplomowe na kierunku doradca inwestycyjny przygotowują słuchaczy do zawodu maklera giełdowego, doradcy finansowego i inwestycyjnego, analityka finansowego. W trakcie kształcenia studenci poznają procesy decyzyjne i procedury inwestycyjne związane z zarządzaniem kapitałowym w firmach i instytucjach, uczą się stosowania oraz umiejętnego dobierania narzędzi finansowych, poznają modele inwestowania oraz uczą się oceniać ryzyko. Praktyczna wiedza, świetna kadra dydaktyczna i doskonale przygotowany materiał gwarantują, że absolwenci będą zadowoleni z dodatkowych, zdobytych w czasie kształcenia kompetencji.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 3800 zł
Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Marketing i public relations

Studia przeznaczone są dla marketingowców, osób pracujących w działach PR, a także dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa w warunkach gospodarki rynkowej. Kształcenie obejmuje szereg zagadnień teoretycznych, ale również uczy szybkiego podejmowania decyzji, analizy ryzyka, rozwiązywania problemów. Studenci uczą się budowania i kształtowania relacji zarówno wewnątrz organizacji, jak i na rynku zewnętrznym. Kompleksowa, świetnie podana wiedza sprawia, że studia dostarczają szeregu przydatnych kompetencji i umiejętności osobom, które marketingiem i PR-em zajmują się zawodowo.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 3350
Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Menedżer sprzedaży

Studia skierowane są dla menadżerów, kierowników działów sprzedaży i handlowców chcących podnieść swoje kompetencje zawodowe. Kształcenie obejmuje między innymi naukę zarządzania sprzedażą, kształtowania strategii i planów sprzedażowych, umiejętności negocjacyjne oraz skuteczne zarządzania czasem i rozwijanie umiejętności interpersonalnych. Nauka łączy w sobie wiedzę teoretyczną z kształceniem umiejętności praktycznych, które studenci od razu mogą wykorzystać w swojej codziennej pracy zawodowej.

Czas trwania: 2 semestry
Cena za studia: 3450 zł
Uczelnia: Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Pełna oferta studiów podyplomowych w Katowicach zobacz więcej.

Data publikacji: 27-11-2020