Znajdź swoje wymarzone studia w Katowicach

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach rozpoczął rekrutację na studia, które realizowane będą od nowego roku akademickiego 2017/2018. Zapisy kandydatów pragnących podjąć studia na uczelni prowadzone są w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym. Oferta edukacyjna Uniwersytetu wyróżnia się szerokim wyborem kierunków na studiach I i II stopnia, podyplomowych, doktoranckich oraz prowadzonych w językach obcych.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest uczelnią wyróżniającą się wieloletnią tradycją, kształcącą według nowoczesnych metod i cieszącą się dużym uznaniem w Polsce oraz poza jej granicami. Jest to największa i najstarsza uczelnia wyższa na Śląsku, a jednocześnie jedna z zaledwie pięciu publicznych szkół wyższych o profilu ekonomicznym w Polsce. W ramach Uniwersytetu funkcjonuje pięć Wydziałów: Biznesu, Finansów i Administracji, Ekonomii, Finansów i Ubezpieczeń, Informatyki i Komunikacji oraz Zarządzania. Uczelnia kształci przyszłych prezesów, członków zarządów, przedsiębiorców i menedżerów.

Studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to gwarancja wysokiej jakości kształcenia i znakomitego startu na rynku pracy. Uczelnia działa zgodnie z hasłem „blisko, międzynarodowo, przez całe życie”. UE wspiera mobilność zarówno osób kształcących się na uczelni, jak i pracowników. Każdego roku uczelnia organizuje wyjazdy i wymiany międzynarodowe, a także gości w swoich murach partnerów z zagranicznych placówek. Uniwersytet dysponuje rozbudowaną infrastrukturą, oferuje bogaty system stypendialny oraz umożliwia studentom rozwój swoich pasji dzięki licznym kołom naukowym i organizacjom studenckim.

Data publikacji: 14-06-2017

Aktualności z Katowic