Znajdź swoje wymarzone studia w Katowicach

Politechnika Śląska zaprasza na Cisco Student Day

Politechnika Śląska zaprasza na Cisco Student Day

W dniu 7 czerwca 2017 r. w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej odbędzie się Cisco Student Day. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, a jego adresatami są osoby wiążące swoją przyszłość z branżą IT. Udział w spotkaniu objęty jest obowiązkiem wcześniejszej rejestracji online.

Cisco Student Day to wydarzenie organizowane z myślą o osobach interesujących się nowoczesnymi technologiami oraz wiążącymi z nimi swoją przyszłą karierę zawodową. Udział w spotkaniu pozwoli im m.in. na poznanie metod wsparcia studentów oraz absolwentów przez światowego lidera w technologiach sieciowych służących obsłudze internetu, a także dowiedzieć się jakie są sposoby zdobycia wymarzonego stanowiska pracy poprzez uczestnictwo w Cisco Engineer Incubator Program oraz Cisco Networking Academy Program.

Drugi z wymienionych programów – Cisco Networking Academy – funkcjonuje w naszym kraju nieprzerwanie od 2006 roku i stanowi największą z dotychczas zrealizowanych inicjatyw Cisco związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Na terenie całej Polski działa obecnie przeszło 420 szkół wyższych, które współpracują z programem. Liczba studentów korzystających z programu przekracza natomiast 20 tysięcy.

Cisco Networking Academy prowadzi kursy związane z różnymi obszarami IT. Od początku funkcjonowania programu uczestniczyło w nich ponad 80 tysięcy młodych osób. Teraz taka szansa staje również przed studentami i absolwentami Politechniki Śląskiej. Udział w Cisco Student Day pozwoli uczestnikom poznać szczegóły programu, porozmawiać z uczestnikami wcześniejszych edycji, a także dowiedzieć się co kryje się pod pojęciem bitcoin.

Data publikacji: 04-06-2017