Znajdź swoje wymarzone studia w Katowicach

Informatyka - Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych - zasady rekrutacji - 2022 / 2023 rok

Informatyka - Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych -  zasady rekrutacji - 2022 / 2023 rok
Informatyka - Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych - zasady rekrutacji - 2022 / 2023 rok
Rekrutacja na kierunek informatyka w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych, jest obarczona pewnymi kryteriami, z którymi można zapoznać się tutaj: zasady rekrutacji na kierunku Informatyka Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach. Zasady rekrutacji mogą okresowo ulegać zmianom. Warto śledzić komunikaty uczelni na jej stronie internetowej, aby być na bieżąco. O przyjęciu bądź nieprzyjęciu studenta na studia decyduje jego indywidualny wynik konkursu świadectw.
STUDIA I STOPNIA
W konkursie świadectw punktowane są przedmioty, wypisane poniżej: biologia, chemia, filozofia, fizyka, fizyka i astronomia, geografia, historia, historia muzyki, historia sztuki, informatyka, język obcy, język polski, język łaciński i kultura antyczna, matematyka, wiedza o społeczeństwie.
Opinie o Wyższej Szkole Technologii Informatycznych
Jeśli oficjalna strona uczelni nie zawiera odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, warto zapoznać się z opiniami studentów i absolwentów, które można przeczytać tutaj: Opinie o Wyższej Szkole Technologii Informatycznych.
Opis studiów na kierunku informatyka w Wyższej Szkole Technologii Informatycznych
Studia na kierunku informatyka na WSTI można realizować w trybie stacjonarnym albo niestacjonarnym. Na dalszym etapie nauki studenci wybierają sobie także specjalność w zakresie informatki, w ramach której chcą dalej pogłębiać swoją wiedzę. Studenci informatyki na WSTI poszerzają swoją wiedzę pod okiem znakomitego personelu – wybitnych autorytetów naukowych, a co najważniejsze od praktyków. Cały proces edukacji został opracowany w taki sposób, aby jak najlepiej przygotować studenta do wymagań współczesnego rynku pracy. Studenci mają także do wyboru szereg specjalizacji, aby mogli wybrać, czym najchętniej chcieliby się zajmować po ukończeniu (lub jeszcze w trakcie) studiów.
Program studiów
Jak przystało na uczelnię wyspecjalizowaną w kształceniu informatyków, WSTI opracowało swój autorski program nauczania, który jest esencją tego, co potrzebuje młody adept technologii informatycznych. Podstawa programowa powstawała pod okiem Europejskiej Federacji Narodowych Stowarzyszeń Inżynierskich (FEANI) oraz przy współpracy z wieloma instytucjami oraz prywatnymi przedsiębiorstwami z branży.
Zobacz program studiów na kierunku Informatyka na Wyższej Szkole Technologii Informatycznych w Katowicach
Zobacz również 5 uczelni z kierunkiem Informatyka w Katowicach

Data publikacji: 17-03-2022

Zobacz również inne studia na kierunku Informatyka w Katowicach - Zasady rekrutacji

Filmy - Informatyka

ILE NAPRAWDĘ ZARABIAJĄ PROGRAMIŚCI?

Czy informatyka jest kobietą?