Znajdź swoje wymarzone studia w Katowicach

Promocja „Korzystnie na start” w WST w Katowicach

Promocja „Korzystnie na start” w WST w Katowicach

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przygotowała wyjątkową promocję dla kandydatów na studia. Oferta obowiązuje przy rejestracji na kierunki studiów I stopnia oraz jednolitych magisterskich w terminie od 4 do 31 maja 2017 roku. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie wymaganych dokumentów do Działu Rekrutacji bądź Dziekanatu.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach rozpoczęła rekrutację na studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie, prowadzone w trybach dziennym i zaocznym. Kandydaci mogą ubiegać się o przyjęcie na: Architekturę Wnętrz, Architekturę, Budownictwo, Gospodarkę Przestrzenną, Grafikę, Informatykę, Mechatronikę lub Wzornictwo.

Osoby, które przystąpią do procesu rekrutacji już teraz i w terminie do 31 maja br. złożą niezbędne dokumenty mają szansę obniżenia kosztów kształcenia o 900 zł dzięki promocji „Korzystnie na start”. Zgodnie z jej zasadami obniżka obejmować będzie opłatę wpisową oraz czesne w pierwszym semestrze studiów. Promocja obowiązuje wyłącznie kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia pierwszego stopnia bądź jednolite magisterskie.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach to niepubliczna uczelnia wyższa, która jako pierwsza na Śląsku rozpoczęła kształcenie na studiach techniczno-artystycznych. WST wyróżnia się specjalnie opracowanym programem nauczania oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą naukowo-dydaktyczną. Uczelnia prowadzi I studia (inżynierskie, licencjackie), II stopnia oraz jednolite magisterskie.

Data publikacji: 15-05-2017

Aktualności z Katowic