Aktualności UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia - www.studiakatowice.com

top
UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia
UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

www.ue.katowice.pl

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach rozpoczął rekrutację na studia, które realizowane będą od nowego roku akademickiego 2017/2018. Zapisy kandydatów pragnących podjąć studia na uczelni prowadzone są w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym. Oferta edukacyjna Uniwersytetu wyróżnia się szerokim wyborem kierunków na studiach I i II stopnia, podyplomowych, doktoranckich oraz prowadzonych w językach obcych.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach jest uczelnią wyróżniającą się wieloletnią tradycją, kształcącą według nowoczesnych metod i cieszącą się dużym uznaniem w Polsce oraz poza jej granicami. Jest to największa i najstarsza uczelnia wyższa na Śląsku, a jednocześnie jedna z zaledwie pięciu publicznych szkół wyższych o profilu ekonomicznym w Polsce. W ramach Uniwersytetu funkcjonuje pięć Wydziałów: Biznesu, Finansów i Administracji, Ekonomii, Finansów i Ubezpieczeń, Informatyki i Komunikacji oraz Zarządzania. Uczelnia kształci przyszłych prezesów, członków zarządów, przedsiębiorców i menedżerów.

Studia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to gwarancja wysokiej jakości kształcenia i znakomitego startu na rynku pracy. Uczelnia działa zgodnie z hasłem „blisko, międzynarodowo, przez całe życie”. UE wspiera mobilność zarówno osób kształcących się na uczelni, jak i pracowników. Każdego roku uczelnia organizuje wyjazdy i wymiany międzynarodowe, a także gości w swoich murach partnerów z zagranicznych placówek. Uniwersytet dysponuje rozbudowaną infrastrukturą, oferuje bogaty system stypendialny oraz umożliwia studentom rozwój swoich pasji dzięki licznym kołom naukowym i organizacjom studenckim.
Data publikacji: 14.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

Inne kierunki

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2017 2016 2015 2014 2013 2012

35.98kierunek: lekarski - Uniwersytet Medyczny (UM) im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

35.6Ekonomia - Politechnika Gdańska

33.55Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna (PWSF) im. Leona Schillera w Łodzi

29.25Filologia norweska, grupa z językiem angielskim - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (UAM) w Poznaniu

28.81Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

więcej

Aktualności
WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

7-8 kwietnia 2018 roku będzie miał miejsce finał 10 edycji międzynarodowego maratonu programistycznego Deadline24. Aby wziąć w nim udział, należy być entuzjastą algorytmiki i zarejestrować się na eliminacje online, których wyniki wskażą uczestników wielkiego finału.

czytaj więcej >>

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

W ramach umowy partnerskiej z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka Tommed GWSH tworzyć będzie Centrum Symulacji Medycznej. Poprawi ono jakość kształcenia na kierunku pielęgniarstwo.

czytaj więcej >>

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyłoniło 13 uczelni wyższych, które otrzymają nagrodę w łącznej wysokości 95 mln zł. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się Politechnika Śląska. Uczelnie zostały nagrodzone za poprawę poziomu naukowego i zdobycie wyższych kategorii ...

czytaj więcej >>

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Miesięcznik Perspektywy opublikował wyniki tegorocznego prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych. Politechnika Śląska został wysoko oceniona i zajęła czwarte miejsce w zestawieniu studiów inżynierskich oraz piąte wśród uczelni technicznych. W ogólnej klasyfikacji polskich szkół ...

czytaj więcej >>

Politechnika Śląska zaprasza na Cisco Student Day

Politechnika Śląska zaprasza na Cisco Student Day

W dniu 7 czerwca 2017 r. w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej odbędzie się Cisco Student Day. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, a jego adresatami są osoby wiążące swoją przyszłość z branżą IT. Udział w spotkaniu objęty jest ...

czytaj więcej >>


Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy