Aktualności Śląski Uniwersytet Medyczny doceniony w rankingu Creditreform - www.studiakatowice.com

top
Śląski Uniwersytet Medyczny doceniony w rankingu Creditreform
Śląski Uniwersytet Medyczny doceniony w rankingu Creditreform

www.sum.edu.pl

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach znalazł się w czołówce rankingu wiarygodności przygotowanym przez Creditreform. Uczelnia zajęła drugie miejsce w Polsce, a tuż przed nią uplasował się jedynie Uniwersytet Wrocławski. Z grona śląskich szkół wyższych w zestawieniu znalazły się także Politechnika Śląska (24 pozycja) oraz Politechnika Częstochowska (89 pozycja).

Creditreform to jednostka funkcjonująca od 1879 roku. Najstarsza i największa w Europie organizacja gromadzi, analizuje i dostarcza informacji związanych z moralnością płatnicza firm. W roku 2016 Creditreform oceniła 100 firm o największej wiarygodności.

Ranking wiarygodności firm jest przygotowywany na podstawie Indeksu Zdolności Płatniczej Creditreform i uwzględnia podmioty działające w całej Polsce. Indeks ten przedstawia ryzyko kontaktów handlowych prowadzonych z daną jednostką. Celem zestawienia jest wsparcie przedsiębiorstw w procesie budowania pozytywnej renomy na rynku w stosunku do innych firm. Podmioty uwzględnione w rankingu otrzymują prawo posługiwania się Certyfikatem Wiarygodności Firm.

Poza Śląskim Uniwersytetem Medycznym w gronie stu wyróżnionych jednostek znalazły się również 4 wyższe szkoły medyczne. 34 miejsce przyznano Gdańskiemu Uniwersytetowi Medycznemu, 60. - Warszawskiemu Uniwersytetowi Medycznemu, 61. - Uniwersytetowi Medycznemu im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu oraz 98. - Uniwersytetowi Medycznemu w Lublinie.
Data publikacji: 03.03.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię




Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

7-8 kwietnia 2018 roku będzie miał miejsce finał 10 edycji międzynarodowego maratonu programistycznego Deadline24. Aby wziąć w nim udział, należy być entuzjastą algorytmiki i zarejestrować się na eliminacje online, których wyniki wskażą uczestników wielkiego finału.

czytaj więcej >>

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

W ramach umowy partnerskiej z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka Tommed GWSH tworzyć będzie Centrum Symulacji Medycznej. Poprawi ono jakość kształcenia na kierunku pielęgniarstwo.

czytaj więcej >>

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyłoniło 13 uczelni wyższych, które otrzymają nagrodę w łącznej wysokości 95 mln zł. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się Politechnika Śląska. Uczelnie zostały nagrodzone za poprawę poziomu naukowego i zdobycie wyższych kategorii ...

czytaj więcej >>

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Miesięcznik Perspektywy opublikował wyniki tegorocznego prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych. Politechnika Śląska został wysoko oceniona i zajęła czwarte miejsce w zestawieniu studiów inżynierskich oraz piąte wśród uczelni technicznych. W ogólnej klasyfikacji polskich szkół ...

czytaj więcej >>

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach rozpoczął rekrutację na studia, które realizowane będą od nowego roku akademickiego 2017/2018. Zapisy kandydatów pragnących podjąć studia na uczelni prowadzone są w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym. Oferta edukacyjna Uniwersytetu wyróżnia ...

czytaj więcej >>


Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy