Aktualności Promocja „Korzystnie na start” w WST w Katowicach - www.studiakatowice.com

top
Promocja „Korzystnie na start” w WST w Katowicach
Promocja „Korzystnie na start” w WST w Katowicach

www.wst.com.pl

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach przygotowała wyjątkową promocję dla kandydatów na studia. Oferta obowiązuje przy rejestracji na kierunki studiów I stopnia oraz jednolitych magisterskich w terminie od 4 do 31 maja 2017 roku. Warunkiem skorzystania z promocji jest dostarczenie wymaganych dokumentów do Działu Rekrutacji bądź Dziekanatu.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach rozpoczęła rekrutację na studia licencjackie, inżynierskie oraz magisterskie, prowadzone w trybach dziennym i zaocznym. Kandydaci mogą ubiegać się o przyjęcie na: Architekturę Wnętrz, Architekturę, Budownictwo, Gospodarkę Przestrzenną, Grafikę, Informatykę, Mechatronikę lub Wzornictwo.

Osoby, które przystąpią do procesu rekrutacji już teraz i w terminie do 31 maja br. złożą niezbędne dokumenty mają szansę obniżenia kosztów kształcenia o 900 zł dzięki promocji „Korzystnie na start”. Zgodnie z jej zasadami obniżka obejmować będzie opłatę wpisową oraz czesne w pierwszym semestrze studiów. Promocja obowiązuje wyłącznie kandydatów ubiegających się o przyjęcie na studia pierwszego stopnia bądź jednolite magisterskie.

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach to niepubliczna uczelnia wyższa, która jako pierwsza na Śląsku rozpoczęła kształcenie na studiach techniczno-artystycznych. WST wyróżnia się specjalnie opracowanym programem nauczania oraz wysoko wykwalifikowaną kadrą naukowo-dydaktyczną. Uczelnia prowadzi I studia (inżynierskie, licencjackie), II stopnia oraz jednolite magisterskie.
Data publikacji: 15.05.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

7-8 kwietnia 2018 roku będzie miał miejsce finał 10 edycji międzynarodowego maratonu programistycznego Deadline24. Aby wziąć w nim udział, należy być entuzjastą algorytmiki i zarejestrować się na eliminacje online, których wyniki wskażą uczestników wielkiego finału.

czytaj więcej >>

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

W ramach umowy partnerskiej z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka Tommed GWSH tworzyć będzie Centrum Symulacji Medycznej. Poprawi ono jakość kształcenia na kierunku pielęgniarstwo.

czytaj więcej >>

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyłoniło 13 uczelni wyższych, które otrzymają nagrodę w łącznej wysokości 95 mln zł. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się Politechnika Śląska. Uczelnie zostały nagrodzone za poprawę poziomu naukowego i zdobycie wyższych kategorii ...

czytaj więcej >>

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Miesięcznik Perspektywy opublikował wyniki tegorocznego prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych. Politechnika Śląska został wysoko oceniona i zajęła czwarte miejsce w zestawieniu studiów inżynierskich oraz piąte wśród uczelni technicznych. W ogólnej klasyfikacji polskich szkół ...

czytaj więcej >>

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach rozpoczął rekrutację na studia, które realizowane będą od nowego roku akademickiego 2017/2018. Zapisy kandydatów pragnących podjąć studia na uczelni prowadzone są w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym. Oferta edukacyjna Uniwersytetu wyróżnia ...

czytaj więcej >>


Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy