Aktualności Politechnika Śląska zaprasza na Cisco Student Day - www.studiakatowice.com

top
Politechnika Śląska zaprasza na Cisco Student Day
Politechnika Śląska zaprasza na Cisco Student Day

www.polsl.pl

W dniu 7 czerwca 2017 r. w siedzibie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej odbędzie się Cisco Student Day. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, a jego adresatami są osoby wiążące swoją przyszłość z branżą IT. Udział w spotkaniu objęty jest obowiązkiem wcześniejszej rejestracji online.

Cisco Student Day to wydarzenie organizowane z myślą o osobach interesujących się nowoczesnymi technologiami oraz wiążącymi z nimi swoją przyszłą karierę zawodową. Udział w spotkaniu pozwoli im m.in. na poznanie metod wsparcia studentów oraz absolwentów przez światowego lidera w technologiach sieciowych służących obsłudze internetu, a także dowiedzieć się jakie są sposoby zdobycia wymarzonego stanowiska pracy poprzez uczestnictwo w Cisco Engineer Incubator Program oraz Cisco Networking Academy Program.

Drugi z wymienionych programów – Cisco Networking Academy – funkcjonuje w naszym kraju nieprzerwanie od 2006 roku i stanowi największą z dotychczas zrealizowanych inicjatyw Cisco związanych ze społeczną odpowiedzialnością biznesu. Na terenie całej Polski działa obecnie przeszło 420 szkół wyższych, które współpracują z programem. Liczba studentów korzystających z programu przekracza natomiast 20 tysięcy.

Cisco Networking Academy prowadzi kursy związane z różnymi obszarami IT. Od początku funkcjonowania programu uczestniczyło w nich ponad 80 tysięcy młodych osób. Teraz taka szansa staje również przed studentami i absolwentami Politechniki Śląskiej. Udział w Cisco Student Day pozwoli uczestnikom poznać szczegóły programu, porozmawiać z uczestnikami wcześniejszych edycji, a także dowiedzieć się co kryje się pod pojęciem bitcoin.
Data publikacji: 04.06.2017
Napisz Własny komentarz

CAPTCHA Image
Play CAPTCHA Audio
Refresh Image

Nick:

Komentarz:

Znajdź uczelnię
Znajdź kierunek

RANKING POPULARNOŚCI KIERUNKÓW

2016 2015 2014 2013 2012 2011

43.67Lekarski - Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach

31.69Kierunek lekarsko-dentystyczny - Gdański Uniwersytet Medyczny

31.23Aktorstwo - Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera w Łodzi

30.17kierunek lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

28.19Lekarsko-dentystyczny - Uniwersytet Medyczny w Lublinie

więcej

Aktualności
WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

WSTI w Katowicach zaprasza na maraton programistyczny Deadline24

7-8 kwietnia 2018 roku będzie miał miejsce finał 10 edycji międzynarodowego maratonu programistycznego Deadline24. Aby wziąć w nim udział, należy być entuzjastą algorytmiki i zarejestrować się na eliminacje online, których wyniki wskażą uczestników wielkiego finału.

czytaj więcej >>

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

GWSH realizuje projekt Centrum Symulacji Medycznych

W ramach umowy partnerskiej z Ośrodkiem Diagnostyki i Leczenia Chorób Kobiecych oraz Schorzeń Sutka Tommed GWSH tworzyć będzie Centrum Symulacji Medycznej. Poprawi ono jakość kształcenia na kierunku pielęgniarstwo.

czytaj więcej >>

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

PŚ wśród uczelni nagrodzonych przez MNiSW

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wyłoniło 13 uczelni wyższych, które otrzymają nagrodę w łącznej wysokości 95 mln zł. W zaszczytnym gronie laureatów znalazła się Politechnika Śląska. Uczelnie zostały nagrodzone za poprawę poziomu naukowego i zdobycie wyższych kategorii ...

czytaj więcej >>

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Wysokie pozycje PŚ w Rankingu Szkół Wyższych 2017

Miesięcznik Perspektywy opublikował wyniki tegorocznego prestiżowego Rankingu Szkół Wyższych. Politechnika Śląska został wysoko oceniona i zajęła czwarte miejsce w zestawieniu studiów inżynierskich oraz piąte wśród uczelni technicznych. W ogólnej klasyfikacji polskich szkół ...

czytaj więcej >>

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

UE w Katowicach rozpoczął rekrutacją na studia

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach rozpoczął rekrutację na studia, które realizowane będą od nowego roku akademickiego 2017/2018. Zapisy kandydatów pragnących podjąć studia na uczelni prowadzone są w Internetowym Systemie Rekrutacyjnym. Oferta edukacyjna Uniwersytetu wyróżnia ...

czytaj więcej >>


Polityka plików "cookie":

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.

copyright © 2016 Imedia Group 03-918 W-wa, ul. Łotewska 17/2, tel.: 22 616-06-14   formularz kontaktowy